Gálaest

alapitvany-tmb.jpgFennállásunk 195. évfordulója alkalmából Gálaestet rendeztünk.

Iskolánk 2023-ban ünnepli fennállásának 195. évfordulóját, ebből az alkalomból 2023. március 16-án gálaestet rendeztünk a kelenföldi Montázs Központban. A gálán szerepeltek iskolánk tanulói, tanárai, szülők, illetve meghívtunk olyan személyeket, akik egykor a Petőfiben jártak iskolába, és tevékenységükkel ismertségre tettek szert, egyszerűbben fogalmazva szerepeltek a gálán híres volt Petőfisek is. Jelen volt Bánhidi Petra a táncos növendékeivel, Boldoghy Kummert Péter csellóművész, Kálnay Zsófia operaénekes, Kesselyák Gergely karmester, Kesselyák Rita grafikusművész, Kocsis Evelin a ritmikus gimnasztika feltörekvő művelője, Menyhárt Zsuzsanna fuvolaművész, Mujahid Zoltán énekes, Ötvös Gábor zongoraművész, Szimicsevics Judit fuvolaművész, jelenlétével megtisztelt minket Kovács Katalin olimpiai és világbajnok sportoló.