Együttműködő partnereink

 

Logiscool
Együttműködő szervezet típusa: egyéb szervezet

Együttműködő partner neve, székhelye:
Logiscool Újbuda
1116 Budapest, Fehérvári út 108-112.

Iskolavezető: Egyed Andrea

Az együttműködés tartalma:
Az iskolánkban folyó tehetséggondozó program (lego robot programozás) felkészíti a diákokat a Logiscool tanfolyamain való eredményes részvételre. Intézményünk vállalta, hogy a Logiscool iskola tanfolyamairól folyamatosan tájékoztatjuk a diákokat és szüleiket, segítjük a beiratkozást, aktív részvételt. A Logiscool iskola vállalta, hogy az együttműködés keretében minden félévben egy kiemelkedő – tehetséges tanulónk tanfolyami díját átvállalja, tanulmányait ösztöndíjasként folytathatja intézményükben. A megállapodástól eltérően ebben a tanévben két diákot is támogatott a Logiscool Újbuda, mert a tőlünk érkező tanulók valóban tehetségesnek bizonyultak, és kitartóan folytatják tanulmányaikat intézményükben.
 

Újbudai Tehetségsegítő Tanács
Együttműködő szervezet típusa: tehetségsegítő tanács

Együttműködő partner neve, székhelye:
Újbudai Tehetségsegítő Tanács
1113 Budapest, Zsombolyai u. 5.

Az együttműködés tartalma:
Fontos célkitűzésük a nyilvánosság biztosítása a kerületi tehetségek számára, többek között a helyi médián keresztül. Az általuk szervezett rendezvényeken bemutatjuk a Petőfis tehetségeket, szívesen szerepelünk a díjátadó ünnepélyeiken is.
 

Funside School
Együttműködő szervezet típusa: egyéb szervezet

Együttműködő partner neve, székhelye:
Funside School Újbuda – Gellért tér

Az együttműködés tartalma:
Az iskola vállalja, hogy minden lehetséges csatornáján eljuttatja az iskola összes tanulójának a Funside School helyszínein meghirdetett nyílt óráit és tanfolyami lehetőségeit a programot érintő félévek során. Az iskola engedélyezi, hogy a Funside School plakátokat helyezzen ki az iskola területén. Az iskola engedélyezi, hogy a Funside School nyílt órákat tartson az iskola tanulói számára, előre egyeztetett időpontban. Az iskola vállalja, hogy a tanév első szülői értekezletein az osztályfőnökök ajánlásával kiosztja a Funside School által biztosított tájékoztatóját a szülőknek.
 

Újbudai Pedagógiai Iroda
Együttműködő szervezet típusa: egyéb szervezet

Együttműködő partner neve, székhelye:
Újbudai Pedagógiai Iroda  (weboldal)
XI. kerület Erőmű utca 8. II. emelet

Az együttműködés tartalma:
Tanfolyamok, szakmai műhelyfoglalkozások, programok, ünnepélyes díjkiosztók megtartására van lehetőségük, melyeken aktívan részt veszünk. Az alagsorban, valamint a II. emeleten működik a könyvtáruk, amely jelentős pedagógiai szakirodalommal áll az érdeklődő pedagógusok rendelkezésére.
Az Újbudai Pedagógiai Intézet Akkreditált Kiváló Tehetségpont, Életmentő Pont, NAVA pont. Kiemelten kezeli a tehetséggondozást. Az ÚPI igazgatója, munkatársai és szaktanácsadói közreműködnek és segítséget nyújtanak az elkövetkezendő időszak legfontosabb feladataira való felkészüléshez, azok eredményes megvalósításához. Minden évben megrendezésre kerülnek olyan programok, rendezvények, mint pl. Újbudai Pedagógiai Napok, Újbudai Közoktatási Konferencia, amelyekre neves előadókat hívnak meg több fontos és aktuális témakörben.
 

Weiner Leó Katolikus Zeneiskola és Szakgimnázium
Együttműködő szervezet típusa: egyéb szervezet

Együttműködő partner neve, székhelye:
Weiner Leó Katolikus Zeneiskola és Szakgimnázium
1112. Budapest,  Neszmélyi u. 30.

Az együttműködés tartalma:
Oktatói kijárnak a diákjainkhoz hangszeres órákat tartani.
 

Junior Achievement Magyarország
Együttműködő szervezet típusa: egyéb szervezet

Együttműködő partner neve, székhelye:
Junior Achievement Magyarország
6724 Szeged, Eszperantó u. 5.

Az együttműködés tartalma:
Társasági szerződések
http://ejam.hu/programok/3250
http://ejam.hu/csatlakozz/csatlakozott-intezmenyek
 

Smart11 Nonprofit Informatikai Kft.
Együttműködő szervezet típusa: egyéb szervezet

Együttműködő partner neve, székhelye:
1113 Bocskai út 39-41.

Az együttműködés tartalma:
Okos terem átvételi nyilatkozatok, média
https://smart11.ujbuda.hu/keresd?ezt=%C3%BAjbudai%20pet%C5%91fi%20iskola
https://ujbuda.hu/tags/ujbudai-petofi-sandor-altalanos-iskola