Énekelj az erdőben

P1020374-tmbAz éneklés öröme kapcsolja össze az embereket a természettel.

Madarak és fák napja alkalmából – immár második alkalommal - országos erdei dalos találkozót szervezett az Erdő Ajándéka Erdei Iskola és Alapítvány. Az Énekelj az erdőben élménynap az éneklés öröme révén kapcsolja össze az embereket a természettel. A kezdeményezés 2022-ben országos és nemzetközi szinten is jelentős sikert ért el, hiszen több mint 28 ezren csatlakoztak a felhíváshoz. Idén, 2023-ban május 12-én, pénteken 10.00 órakor énekeltünk az iskolánk udvarán a vadgeszetenye fa alatt.

„A zene lelki táplálék és semmi mással nem pótolható.” – mondta Kodály Zoltán, meggyőződésünk szerint az erdőből eredő életerő hasonló fontosságú, semmi mással nem pótolható. Az Ének az Erdőben mozgalomban teljes szívvel-lélekkel kapcsolódunk a zenéhez és az erdőhöz egyaránt.