Gyereknap

bl küldte be időpontban

Idén is vidáman telt a Gyereknap az alsó tagozaton.

 

 

A 2026. évi Gyermeknap alkalmából az iskola udvara és több helyszíne idén is vidám, játékos élményparkká alakult át, ahol a gyerekeket egész délelőtt ügyességi és mozgásos feladatok várták. A program célja az volt, hogy a tanulók közösen játszhassanak, mozoghassanak, sikerélményeket gyűjthessenek, és egy felszabadult, örömteli napot tölthessenek együtt.

Az állomásokon különféle kihívásokat kellett teljesíteniük: ügyességi játékokban, mozgásos feladatokban és kreatív próbákban mérhették össze tudásukat és kitartásukat. A feladatok sikeres teljesítéséért zsetonokat kaptak, amelyeket nagy lelkesedéssel gyűjtöttek a délelőtt folyamán, hiszen a megszerzett zsetonokat később értékes jutalmakra válthatták be. A jutalmazó állomásokon sokféle finomság és élmény várta őket, különböző játékok, üdítők, sütemények és popcorn közül választhattak.

A legnagyobb érdeklődést talán a kutyás programok váltották ki, a gyerekek örömmel figyelték a kutyás trükkbemutatókat, és sokan éltek a lehetőséggel, hogy sétáltathassák Mixit.

Köszönjük a szervezők, pedagógusok, segítők, szülők munkáját, mind hozzájárultak ahhoz, hogy az idei gyermeknap színes, élményekben gazdag legyen az alsó tagozatos diákok számára.