Kence-fice party

bl küldte be időpontban

Rengeteg palacsinta várta a résztvevőket.

 

 

2026. május 29-én tartotta az Alapítvány az idei Kence-Fice partyt. Rengeteg kence és palacsinta várta a résztvevőket. Szép számmal vettünk részt az eseményen, melynek során sulis-kvízjátékon mérhették össze tudásukat a jelenlévők, majd a 4.a rövid Sulis dalok című paródiáját láthatták a vendégek.

Köszönjük, hogy ott voltatok, a sok-sok palacsintát! Rengeteget beszélgettünk, játszottunk, ettünk és ittunk!

Jövőre újra találkozunk!