Elismerések

bl küldte be időpontban
Forums

Pedagógusnapon elismerésben részesített kollégáink.

 

 

Pedagógusnapi kitüntetések

2026. június 1-jén pedagógusnap alkalmából a Dél-Budai Tankerületi Központ elismerésben részesítette intézményünk három pedagógusát, akik kiemelkedő szakmai munkájukkal, elhivatottságukkal és közösségépítő tevékenységükkel hosszú évek óta gazdagítják iskolánk életét.

Bősze Sándorné példaértékű pedagógusi munkáját szorgalom, kitartás és elhivatottság jellemzi. Személyisége és szakmai hozzáállása nemcsak tanítványai, hanem kollégái számára is inspiráló és követendő.

Patonai Viktória a felzárkóztatás és a tehetséggondozás területén végzett eredményes munkája mellett nagy hangsúlyt fektet az iskolai sportélet fejlesztésére és népszerűsítésére, ezzel is hozzájárulva tanulóink egészséges életmódjához és közösségi élményeihez.

Sári Györgyi számára a közösségépítés kiemelt jelentőségű. Mindennapi munkájában arra törekszik, hogy a tanulók biztonságos, támogató közegben, tartalmas programokkal és élményekkel gazdagodva töltsék iskolai éveiket.

Az elismerések méltó visszajelzései annak a magas színvonalú szakmai munkának és elkötelezettségnek, amelyet pedagógusaink nap mint nap tanúsítanak tanítványaik fejlődése érdekében. Szeretettel gratulálunk a kitüntetett pedagógusoknak, és további sikereket kívánunk munkájukhoz!