Diáknap

bl küldte be időpontban

A felső tagozaton május végén rendeztük meg a Diáknapot.

 

 

2026. május 29-én a felső tagozatosok is megrendezték a Diáknapot, a helyszín a DunaFok Szabadidőpark volt. Water-pong, "Felelsz vagy mersz", kötélhúzás, röplabdázás, kondi park, kvízjáték várta a tanulókat, a jó idő és a jókedv tette teljessé a programot.

Köszönet a diák képviselőknek az ötletekért, az összes résztvevőnek a megvalósításért!