
Pedagógusnap
A szülői közösség köszöntötte pedagógusainkat.
A szülői közösség köszöntötte pedagógusainkat Pedagógusnap alkalmából
2026. június 5-én Pedagógusnap alkalmából megható figyelmességben részesültek iskolánk pedagógusai. A szülői közösség finom süteményekkel, friss gyümölcsökkel, szendvicsekkel, üdítőkkel és kávéval várták a nevelőtestület tagjait. A szülők ezzel a figyelmességgel fejezték ki elismerésüket és köszönetüket pedagógusaink elkötelezett munkájáért.
Az oktatás és nevelés területén végzett tevékenység sok türelmet, kitartást és hivatástudatot igényel, ezért nagy jelentőséggel bír minden olyan visszajelzés, amely megerősíti pedagógusainkat munkájuk értékében. Iskolánk számára kiemelten fontos a családokkal való együttműködés, a gyermekek sikeres fejlődésének alapja a szülők és az iskola közötti bizalmon alapuló partnerség.
Köszönjük a szülői közösség támogatását, és megbecsülését!








