
Emlékfa
Forums
Emlékfát ültetett a 8.b osztály.
A 8.b osztály emlékfát ültetett
Iskolánkban évek óta szép hagyomány, hogy a végzős nyolcadikos osztályok egy fát ültetnek az iskola udvarán. A kezdeményezés célja, hogy a diákok maradandó nyomot hagyjanak közösségünk életében, és egyben hozzájáruljanak környezetünk szépítéséhez.
Az idei tanévben a 8. b osztály ültette el emlékfáját. A fa évről évre növekedve emlékeztet majd bennünket a 8.b osztályra, és gazdagítja iskolánk környezetét. Sok sikert kívánunk a végzősöknek a jövőben!





