
Pizza-party
Forums
Tanévzáró pizza-party a 4.b osztályban.
Év végi pizza-party a 4.b osztályban
A tanév lezárásaként a 4.b osztály idén is megrendezte hagyományos pizza-partyját. A jó hangulatú program során a tanulók közösen ünnepelték meg az elmúlt tanév sikereit, miközben finom pizzával és kötetlen beszélgetéssel töltötték az időt.
A rendezvényen néhány szülő is részt vett, akik jelenlétükkel hozzájárultak a családias légkör kialakításához. A party remek lehetőséget biztosított az élmények felidézésére és a tanév méltó lezárására.
Köszönjük a részt vevő szülők támogatását, valamint a 4. b osztály tanulóinak egész éves kitartó munkáját.










