
Bográcsfőzés
A III. Bográcsfőző verseny eredményei.
Bográcsoltunk!
Nagyon jól sikerült a III. Bográcsfőző fesztivál! Rengeteg finomság készült, sokan voltunk, beszélgettünk, főztünk, Dóra néni finom sütiket is sütött.
Eredmények:
I. helyezést ért el a 2.a Pad Thai csirkés tésztája;
II. lett a 4.a lecsója;
III. lett a Gyulai család currys csirkéje;
IV. lett a 8.a csirkepörköltje és a 6.b paprikáskrumplija.
Finomabbnál finomabb ételek sikerültek!
Köszönjük, hogy ott voltatok, mindenki tele pocakkal mehetett haza. Külön gratulálunk a 8.a és a 6.b tanulóinak, akik saját maguk főztek icipici segítséggel! Az őszi bográcsozásnál a győztes csapat ételét fogjuk megkóstolni!
















