Ballagás 2026

bl küldte be időpontban

2026. június 19-én ballagtak el végzőseink.

 

 

A 2026. évi ballagás

2026. június 19-én tartottuk iskolánk 8. osztályos tanulóinak ballagási ünnepségét. A rendezvényen Szabó Hanna Hilda köszöntötte a megjelenteket. A hetedik évfolyam nevében Kruspier Barnabás (7.a) búcsúzott a végzős diákoktól. A 8.a osztály búcsúgondolatait Juhász Balázs osztotta meg a hallgatósággal. Ezután az osztály elénekelete a Bagossy Brothers Company „Visszajövök” című dalát. A hagyományos szalagkötés során a zászlóra Fábián Mária, az emlékfára pedig Halmos Gergő helyezte el a szalagot.

A 8.b osztály nevében Nagy Boglárka búcsúzott. Az osztály a Carson Coma „Porszem” című dalát énekelte el. A szalagot a zászlóra Magyarosi Dorka, az emlékfára pedig Sági Rita kötötte fel.

Az ünnepség zárásaként Salamon Péterné igazgató mondott ünnepi beszédet. Az idei ballagás kiemelkedő eseménye volt a Tisztelet Sétányának bővítése. Iskolánk ezzel az elismeréssel azoknak a tanulókat tünteti ki, akik tanulmányi eredményeikkel, közösségi munkájukkal, példamutató magatartásukkal és az iskola hírnevének öregbítésével maradandó értéket teremtettek. Az idei év kitüntetettjei:

  • Fábián Mária (8.a)
  • Sági Rita (8.b)

Csillagaik mostantól a Tisztelet Sétányán őrzik petőfis éveik emlékét, példát mutatnak a következő generációk számára.

Az ünnepségen az Újbudai Pedagógiai Intézet elismerésében részesült:

  • Barabás Ákos (4.a)
  • Fogarasi Máté (4.a)

Elismerésben részesült két szülő, akik folyamatos jelenlétükkel és segítségükkel nagyban hozzájárultak az iskolai élet színesebbé tételéhez:

  • Homok Erika
  • Halmosné Erős Anikó

Valamennyi díjazottnak szívből gratulálunk!

Köszönjük a dekoráció elkészítésében és az ünnepség lebonyolításában részt vevő kollégák, diákok, valamint a segítő szülők lelkes munkáját.

Ballagó diákjainknak sok sikert, örömteli élményeket kívánunk további tanulmányaikhoz és az életük új szakaszához!