Utazzunk közösen autómentesen!

P1020374-tmbÚjbuda Önkormányzata és a Magyar Természetvédők Szövetségének pályázata.

Újbuda Önkormányzata és a Magyar Természetvédők Szövetsége még szeptember "Utazzunk közösen autómentesen!" címmel pályázatot hirdetett a szülőknek a Környezetkímélő Közlekedési Hét keretében. A pályázatban résztvevő szülők vállalták, hogy 2020. szeptember 21-25. között legalább két napon autó nélkül - tömegközlekedéssel, gyalog, biciklivel vagy rollerrel - kísérik el, illetve jönnek  az iskolába a gyermekükért. Iskolánkból 26 szülő vett rész a pályázatban, amelynek jutalmaként 1-1 db led izzót kaptak.

Tanulóknak pedig rajzpályázatot hirdetettek: Hogyan jutottam el autómentesen az iskolámba szüleimmel? Iskolánk tanulói eredményesen szerepeltek.

Az első évfolyamból I. helyezést ért el: Latyák Lóránd 1.b osztályos tanuló. (Felkészítő tanár: Sebrek Erika)
Dicséretet kapott Rubóczki Lili, Sümegi Zonga Sári 1.b osztályos tanuló (felkészitő tanár: Sebrek Erika), Csaplár Dávid 1.c osztályos tanuló (felkészítő tanár: Andorka Eszter).

A második évfolyamon I. helyezést ért el: Emmanuel Glória a 2.c-ből (felkészítő tanár: Rónainé Tábori Edit).
Dicséretet kapott: Kraviják Dávid Zoltán 2.c-s tanuló (felkészítő tanár: Rónainé Tábori Edit).

A negyedik évfolyamból különdíjat kapott Kiss Ambrus 4.a-s tanuló (felkészítő tanár: Zádorné Peres Katalin).

Köszönjük minden szülőnek a részvételt, gratulálunk tanulóinknak és felkészítő tanáraiknak a szép eredményekhez.