Nyári napközis tábor

kopogtato-tmbTájékoztató a 2024. évi nyári napközis táborról.

Kedves Szülők!

A 2024. évi nyári napközis tábort ebben az évben is a Kamaraerdei Ifjúsági Parkban szervezik meg. A tábor 7 héten keresztül – négy turnusban – kerül lebonyolításra.

Turnusok:

I. 2024. július 1. -   2024. július 12.
II. 2024. július 15. -   2024. július 26.
III. 2024. július 29. -   2024. augusztus 9.
IV. 2024. augusztus 12.  -   2024. augusztus 16.

A tábor nyitva tartása
Hétfőtől péntekig, 8 óra 30 perctől -16 óráig.

Gyülekezés
Az iskolában, 7 óra 30 perctől 8 óráig.

A táborba kizárólag XI. kerületi, állami fenntartású intézménybe járó 1-7. osztályos általános iskolás tanuló jelentkezhet, aki nem igényel különleges gondozást.

Étkezés igénylése
Az igénylés mindenkinek kötelező, amely történhet befizetéssel, illetve ingyenesség esetén írásbeli, szülői kérelemmel. (A4-es papíron írt kérelemmel!)

Az étkezés befizetése
Tájékoztatás később!

Étkezés lemondása
Tájékoztatás később!

A térítésmentesen étkezők étkezésének igénylése és lemondása ugyanúgy kötelező, mint a térítési díjat fizetők esetében!

Üzenő füzet használata kötelező, amelyben az első oldalon a tanuló adatai és a szülők elérhetősége olvasható.

Utazás
A külön busz 8 órakor indul az iskolától, hazafelé a táborból a forgalmi viszonyoktól függően 15:45-től!
Gyermek vagy a külön busszal mehet haza, vagy mennek érte személyesen 15 óra 30 percig, vagy írásbeli elkérés alapján engedik csak el egyedül a táborból!
Reggel és 16 órától nincs az iskolában ügyelet. Írásban kell kérni, hogy a gyermek egyedül hazamehet.

Telefonon történt elkérés alapján senki nem engedhető el, valamint 15:45 után még szülői kérésre sem maradhat gyerek egyedül a táborban, akár játszani, akár ott megvárni a szüleit.

Táborvezetés által szervezett programok:

• sport:
    • játszótéri program;
    • kézilabda;
    • labdarúgás (két műfüves pálya van a táborban);
    • kosárlabda;
    • sorversenyek;
    • strandröplabda;
  • informatika;
  • kézműves foglalkozások;
  • kirándulások;
  • könyvtár: a táborban több mint 700 könyv van. Ebéd után másfél óra a pihenőidő – ekkor lehetőség van egy szép könyv olvasására;
  • turnusonként egy alkalommal felfújható gumivár;
  • turnusonként egy alkalommal színházi előadás;
  • úszás, fürdés: a táborban két medence van, délelőtt, délután másfél óra fürdőzés, továbbá vízilabda és különböző játékok a vízben (a felügyelet és a játék irányítását a sportosok és az úszómester látja el).

A programváltoztatás joga fenntartva!

A táborozás egészségügyi feltételeiről szóló miniszteri rendelet alapján nem kell orvosi igazolás, a szülőnek nyilatkozatot kell kitölteni.